Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Здобутки у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Date: 20 грудня 2023 о 21:33
82 view

Є мудрий вислів: «Геній це – 99% старанності і тільки 1% таланту…». Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння Знання неодмінно дадуть добрі сходи.

Олімпіада допомагає учням стати більш самостійними, впевненими, дає реальний шанс оцінити рівень своїх знань за межами класу, а також шанс перевірити рівень своєї самостійності. Завдяки олімпіадам у дітей з’являється  багато нових друзів та знайомих. Під час участі в олімпіадах виробляються навички пошуку інформації, її швидкого опрацювання, розширюється кругозір.

Тож, раді повідомити, що цього року маємо аж 18 учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Математика: ІІІ місце виборов учень 7-А класу, Самохвалов Юрій. Вчитель-наставник, Клачко Світлана Іванівна.

Історія: ІІІ місце в учня 9-Б класу Афанасьва Івана, ІІ місце одержала учениця 10-А класу, Бочко Дарина. Вчитель-наставник обох дітей, Суханова Наталія Володимирівна. Також, учениця 11-А класу, Іщенко Марія отримала ІІ місце, вчителем-наставником є Попова Лілія Михайлівна.

Хімія: ІІІ місце виборола учениця 9-А класу, Шевченко Валерія. Вчитель-наставник - Петрашенко Андрій Юрійович.

Трудове навчання: творчі бджілки учениця 8-Б класу, Філь Марина, учениця 10-А класу, Бочко Дарина - одержали ІІІ місце, а Колеснік Микита, учень 9-А класу - отримав ІІ місце. Вчитель-наставник переможців - Гатман Світлана Сергіївна.

Астрономія: ІІІ місце отримала учениця 10-А класу, Бєскова Ірина. Вчитель-наставник Омельяненко Наталія Олександрівна.

Географія: Гатман Поліна, учениця 8-Б класу та Бочко Дарина, учениця 10-А класу одержали І місця. Вчитель-наставник переможниць, Кургузкіна Тетяна Макарівна.

Українська мова та література: учениця 8-Б клас, Гатман Поліна та учениця 11-Б класу, Орлянська Поліна, отримали ІІІ місце. Вчитель-наставник дівчат, Мороз Наталія Михалівна. Також, ІІ місце з української мови та літератури отримала Шевченко Валерія, учениця 9-А класу. Вчитель-наставник, Коесникова Неля Михайлівна.

Екологія: ІІІ місце в учениці 11-А класу, Корінь Дар'ї. Вчитель-наставник Балакірєва Оксана Євгеніївна.

Біологія: учениця 8-А класу. Горбань Анна, учениця 9-А класу, Шевченко Валерія, одержали ІІІ місце, також,  ІІ місце одержала, учениця 11-А класу, Іщенко Марія. Вчитель-наставник, Балакірєва Оксана Євгеніївна.

Бажаємо учням успіхів, натхнення, ніколи не зупинятися на досягнутому, не розчаровуватися, якщо ви не здобули бажаного місця. Будь-який результат — це ваша перемога, ваш досвід, ваш крок уперед. Пам’ятайте, що дорога в тисячу миль починається з першого кроку! Потрібно пам’ятати, що отих “як” і “чому” з’являється більше тоді, коли щось ґрунтовніше й детальніше вивчаєш,  а це відкриває нові горизонти й перспективи. Пиаємось Вами! Так тримати!

Comments:
Only authorized users can leave comments.